Klancyk na Nowy Rok

Klancyk na Nowy Rok

W Nowy Rok wkraczamy z przytupem łączącym w swym głośnym klapnięciu wiązankę naszych najlepszych spektakli oraz wyjątkowych gości. Widzowie, którzy zobaczą nas pierwszy raz z łatwością zrozumieją na czym polega nasz absurdalny świat, a tacy, którzy dawno u nas nie byli zyskają nowe powody, aby wpaść do piwnicy Klubu Komediowego. 

Nasze spektakle wypełnią oczywiście wszystkie styczniowe piątki. Zaczynamy 5.01 wieczorem podwójnym. O godz. 19 nasz najnowszy spektakl „7 łatwych utworów”. Każdą scenę rozpoczyna 30 sekundowy fragment muzyczny, który zaproponuje publiczność. Przedstawienie składa się ze scen dwuosobowych, które komediowość budują zgodnie z coraz popularniejszą w Warszawie zasadą Slow Impro. Prosimy o różnorodne propozycje muzyczne i jak najmniej braci Figofagot. Natomiast o godz. 21 zagramy swoją wersję improwizowanych gier, czyli szybkie i krótkie sceny oparte na inspiracjach publiczności w spektaklu „Komora maszyny losującej jest pusta. Więcej informacji o spektaklach oraz bilety można znaleźć TUTAJ i TUTAJ.

Tydzień później, 12.01, nasz ulubiony autorski format, czyli „Zaburzone osobowości”. Jest to improwizowana opowieść o ludziach i ich dziwactwach. Każdy wieczór wypełnia się nowymi bohaterami, którzy powstają na oczach publiczności i nigdy już się nie powtórzą. Bilety oraz dodatkowe informacje dostępne są TUTAJ.

19 stycznia gratka dla nas niebywała i niezwykłe wyróżnienie: na spektakl z nami zgodził się aktor przez nas wypatrywany od dawna, Jan Peszek. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że na jednej scenie zagra z nami tak wyjątkowa postać. Szczegóły oraz bilety dostępne są TUTAJ.

Miesiąc zakończymy spektaklem muzycznym, którego gościem będzie Jan Młynarski: członek zespołów Warszawskie Combo Taneczne, Młynarski Plays Młynarski oraz Baaba. Jakie inspiracje przygotuje na ten wieczór? Tego nie wiemy. Wiemy, że to, co przedstawi, zainspiruje nas do odegrania serii scen. Nie możemy obiecać, że to, co zagramy, w dużym stopniu nawiązywać będzie do przedstawionej inspiracji. Wiemy natomiast na pewno, że będzie to spotkanie wyjątkowe! Bilety znajdziecie TUTAJ.