Wracamy na urodziny

Wracamy na urodziny

Wakacje się skończymy – wracamy! Od września znów będzie można nas zobaczyć w każdy piątek w Klubie Komediowym.

22 września przypadnie już 11. rocznica naszego powstania. Teatr planujemy urodziny obchodzić po cichu, bez pompy i zapraszania gości, co było do tej pory regułą. W tym roku zagramy po prostu spektakl żywiołowy, szybki i inspirowany bardziej swoimi wspomnieniami i skojarzeniami niż konkretnym pomysłem. Będzie to przedstawienie pełne dziwnych bohaterów i zabawnych zdarzeń, który zostanie zagrany tylko raz. Po nim zapraszamy na tort i kilka wspomnień. Szczegóły i bilety znajdziecie TUTAJ.

 

Tydzień później, 29 września, w Klubie Komediowym pokażemy spektakl „7 łatwych utworów”, czyli naszą najnowszą produkcję. Przedstawienie składa się ze scen dwuosobowych, które inspirują 30 sekundowe fragmenty piosenek podrzucanych przez publiczność. Ten spektakl różni się od poprzednich wymyślonych przez nas formatów. Charakteryzują go głębsze historie i lepiej zarysowani bohaterowie. Szczegóły i bilety znajdziecie TUTAJ.

 

W dalszej części sezonu nie zabraknie najważniejszych spektakli, takich jak „Tymczasem gdzieś indziej” (czyli improwizowany poemat dygresyjny, którego stałym muzykiem jest multiinstrumentalista Paweł Szamburski) czy „Zaburzone osobowości”. Wraca również projekt Non-Fiction po Polsce, w którym gramy w różnych miastach z reportażystami – w poprzednim sezonie gośćmi tego cyklu byli m.in. Filip Springer, Magdalena Grzebałkowska, Marcin Kącki, Ziemowit Szczerek i Dorota Wodecka.