Klancyk i Magdalena Grzebałkowska w Sopocie

Klancyk i Magdalena Grzebałkowska w Sopocie

Teatr Improwizowany Klancyk zaprasza na NON-FICTION – improwizowane przedstawienie komediowe, w którym teatr konfrontuje się z prawdą zamkniętą w tekstach reporterskich. Gościem sopockiego spektaklu będzie Magdalena Grzebałkowska – reporterka „Gazety Wyborczej” oraz autorka bestsellerowych książek „Ksiądz Paradoks”, „Beksińscy. Portret podwójny” oraz „1945. Wojna i pokój”.

Patronem cyklu NON-FICTION PO POLSCE jest Wydawnictwo Czarne.

☞ Kiedy: NIEDZIELA | 14 maja | 20:00
☞ Gdzie: Bohaterów Monte Cassino 31, Sopot
☞ Bilety: 25 zł https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/klancyk,726/klancyk-i-magdalena-grzebalkowska-czyli-non-fiction-w-sopocie,6388?eventId=69387
☞ Rezerwacja: impro.klancyk@gmail.com

O KLANCYKU

Teatr Improwizowany Klancyk od ponad dziesięciu lat gra komediowe spektakle powstające bez scenariusza. Na scenie tworzy świat wyobraźni, który rodzi się między nimi a publicznością i nigdy się nie powtórzy. Grupę tworzą najbardziej doświadczeni improwizatorzy w Polsce, których na co dzień można spotkać w warszawskim Klubie Komediowym. Są pionierami i zarazem jedną z najpopularniejszych grup impro w Polsce. Zespół dwukrotnie wystąpił przed poznańską publicznością na Malta Festival. Ma na koncie także występy m.in. na Open’er Festival, Chicago Improv Festival i Del Close Marathon w Nowym Jorku.

Więcej informacji można znaleźć na www.klancyk.pllubwww.facebook.com/klaaancyk

Kup bilet
FB wydarzenie