7 łatwych utworów dla Neli

7 łatwych utworów dla Neli

Zapraszamy na spektakl składający się ze scen dwuosobowych. Każda z nich zostanie zainspirowana 30 sekundowym fragmentem utworu muzycznego zaproponowanego przez najgłośniejszą osobę na widowni. Później na oczach widzów powstanie historia dwóch bohaterów, których poprowadzą nieodgadnione skojarzenia z utworem – czasem będzie to tekst, czasem nastrój, albo gatunek. Każda będzie miała swoją dynamikę i prawdę.

 

Ten spektakl będzie spektaklem wyjątkowym!
Nela, to dzielna, mała wojowniczka, córka naszych przyjaciół, improwizatorów z Wrocławia, Asi i Artura Jóskowiaków. Dziś potrzebują naszej pomocy.
Nela od kilku miesięcy walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną.
Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na konto fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, który przeznaczony będzie na wsparcie w leczeniu Neli.

 

☞ Kiedy: PIĄTEK | 22.03 | 21:00
☞ Gdzie: Klub Komediowy, Nowowiejska 1
☞ Bilety: 35/25 zł (ulga przysługuje uczniom i studentom, seniorom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro)
☞ Kup bilet: https://bit.ly/2GRgRSA

 

Facebook: https://www.facebook.com/Klaaancyk/

 

Jeżeli nie możecie wziąć udziału w spektaklu, a chcielibyście pomóc, to co każdy może zrobić?

– Oddać krew na dzieciaki – zawsze brakuje.
– Przeznaczyć 1% podatku na koszty leczenia – KRS 86210, cel szczegółowy KORNELIA JÓSKOWIAK.
– Wpłacić hajs (darowizna) na koszty leczenia na konto fundacji: 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867; z dopiskiem KORNELIA JÓSKOWIAK.

 

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie spektakle grupy, powstające na bieżąco, bez przygotowania i zainspirowane podpowiedzią publiczności, można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.