Klancyk! | Festiwal Filmowy Opolskie Lamy

Klancyk! | Festiwal Filmowy Opolskie Lamy

Zapraszamy serdecznie na wydarzenie towarzyszące 17. Festiwal Filmowy Opolskie Lamy. 🙂 Prosto ze stolicy, do stolicy polskiej piosenki i… opolskich lam – Klancyk!

 

 

W Konkursie Głównym na Festiwalu Opolskie Lamy biorą udział najciekawsze polskie filmy krótkometrażowe. A jak wyglądają dzieła, które przepadły w procesie selekcji? Teatr Improwizowany Klancyk zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – zagramy dla Was fragmenty Filmów Odrzuconych – historii tak złych i niedorzecznych, że nikt nie byłby w stanie wytrzymać ich w całości. Podajcie nam tytuł oraz gatunek a my zaimprowizujemy dla Was sceny z filmów dramatycznie niedobrych, sensacyjnie pretensjonalnych i niezamierzenie komediowych. Kamera i… brak akcji!

 

 

Teatr Improwizowany Klancyk od ponad dziesięciu lat gra komediowe spektakle powstające bez scenariusza. Na scenie tworzy świat wyobraźni, który rodzi się między nimi a publicznością i nigdy się nie powtórzy. Grupę tworzą najbardziej doświadczeni improwizatorzy w Polsce, których na co dzień można spotkać w warszawskim Klubie Komediowym. Są pionierami i zarazem jedną z najpopularniejszych grup impro w Polsce.
Zespół dwukrotnie wystąpił przed poznańską publicznością na Malta Festival. Ma na koncie także występy m.in. na Open’er Festival, Chicago Improv Festival, Del Close Marathon w Nowym Jorku i Out of Bounds Festival w Austin.

 

 

Więcej informacji można znaleźć na www.facebook.com/klaaancyk