Klancyk gra podcast, czyli Klancast #3 feat Jakobe Mansztajn

Klancast

Klancyk gra podcast, czyli Klancast #3 feat Jakobe Mansztajn

Teatr Improwizowany Klancyk zaprasza na eksperymentalny wieczór bez scen impro w formie niezobowiązującej pogadanki niby o wszystkim, ale z dużym prawdopodobieństwem raczej o niczym, nagrywany, by go inni mogli posłuchać w metrze. Nagrywany na żywo podcast komediowy to różne segmenty, rozwiązywanie problemów życiowych, jak i całkowicie abstrakcyjnych. Będzie temat tygodnia oraz gość. Wieczór zakłada aktywny udział publiczności.

 

Gościem specjalnym będzie Jakobe Mansztajn! Poeta, bloger, współtwórca bloga Make Life Harder. Autor dwóch książek poetyckich: „Wiedeński high life” (Portret, 2009) i „Studium przypadku” (WBPiCAK, 2014). Oraz współautor jednej książki z żarcikami: „Make Life Harder” (Prószyński i S-ka, 2015). Kilkakrotnie na Pudelku. Od 2012 gra na Playstation.

 

☞ Kiedy: NIEDZIELA | 18.11 | 19:00
☞ Gdzie: Resort Komedii, ul. Bielańska 1
☞ Bilety: 15/10 zł (ulga przysługuje uczniom i studentom, seniorom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro)
☞ Kup bilet: https://bit.ly/2Osazch

Facebook: http://web.facebook.com/Klancyk!

 

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy, powstające na bieżąco, bez przygotowania i zainspirowane podpowiedzią publiczności, można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

 

Więcej na: http://www.klancyk.pl/
Facebook: http://www.facebook.com/Klaaancyk

Klancast