Klancyk feat. Antoni Syrek – Dąbrowski – Podcast improwizowany #7

Klancyk feat. Antoni Syrek – Dąbrowski – Podcast improwizowany #7

Teatr Improwizowany Klancyk zaprasza na nagranie podcastu „Codzienne trudności” czyli godzinkę potoczystej, choć nie konkluzywnej rozmowy. Nasz eksperymentalny wieczór bez improwizowania scen to niezobowiązująca pogadanka niby o wszystkim, ale z dużym prawdopodobieństwem raczej o niczym. Rejestrowana z udziałem publiczności komediowa audycja łączy w sobie burzliwe dyskusje o błahostkach, szczere zwierzenia oraz rozwiązywanie trapiących nas życiowych, jak i całkowicie abstrakcyjnych problemów.

Gościem siódmego odcinka będzie Antoni Syrek – Dąbrowski.
Komik, improwizator i scenarzysta obecny na polskiej scenie komediowej od 2010 roku.

Występował w programach: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2, wraz z komikami z Europy Wschodniej w produkcji zagranicznej Stand-up Express oraz w roascie w programie Kuby Wojewódzkiego w TVN.

Od 2011 jest aktywnym członkiem grupy improv Hofesinka, która obecnie regularnie występuje na deskach Resortu Komedii oraz Klubu Komediowego w Warszawie. Improwizacji komediowej uczył się od mistrzów tej formy w słynnym The iO Theater w Chicago, USA.

☞ Kiedy: NIEDZIELA | 10.03 | 19:00
☞ Gdzie: Resort Komedii, ul. Bielańska 1
☞ Bilety: 15/10 zł (ulga przysługuje uczniom i studentom, seniorom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro)
☞ Kup bilet: https://bit.ly/2EEw5ZQ

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy, powstające na bieżąco, bez przygotowania i zainspirowane podpowiedzią publiczności, można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.
Więcej na: http://www.klancyk.pl/
Facebook: http://www.facebook.com/Klaaancyk

„Codziennych trudności” można słuchać tutaj:
< Apple Podcasts > https://itunes.apple.com/us/podcast/id1446586172
< Spotify > https://open.spotify.com/show/7lfo7jZDkwLUJgSFMJVMeY
< SoundCloud > https://soundcloud.com/klancyk
oraz w aplikacji Lecton