Klancyk gra Non-Ficton feat. Dionis Sturis

Klancyk gra Non-Ficton feat. Dionis Sturis

Teatr Improwizowany Klancyk zaprasza na NON-FICTION – improwizowane przedstawienie komediowe, w którym teatr konfrontuje się z prawdą zamkniętą w tekstach reporterskich. Gościem najbliższego spektaklu będzie Dionisos Sturis. Fragmenty jego książek i reportaży zainspirują serię improwizowanych scen.

 

☞ Kiedy: PIĄTEK | 07.06 | 19:00
☞ Gdzie: Klub Komediowy, Nowowiejska 1
☞ Bilety: 35/25 zł (Ulga przysługuje uczniom i studentom, seniorom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro)
☞ Kup bilet: https://bit.ly/2W84w5i

 

Więcej na: http://www.klancyk.pl/
Facebook: http://www.facebook.com/Klaaancyk!

 

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy, powstające na bieżąco, bez przygotowania i zainspirowane podpowiedzią publiczności, można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

 

Dionisos Sturis, urodzony w 1983 roku w Grecji, wychowany w Polsce. Dziennikarz i pisarz. Współpracował z TOK FM, „Gazetą Wyborczą”, „Dużym Formatem” i „Polityką”. Autor licznych reportaży prasowych i radiowych oraz książek reporterskich: Grecja. Gorzkie pomarańcze, Gdziekolwiek mnie rzucisz…, Nowe życie. Jak Polacy pomogli uchodźcom z Grecji. Jest współautorem (razem z Ewą Winnicką) książki Głosy. Co się zdarzyło na wyspie Jersey oraz audioserialu Głosy. Co słyszał morderca.
Wielokrotnie nominowany do prestiżowych nagród dziennikarskich, m.in. Nagrody Grand Press, Nagrody PAP im. Kapuścińskiego, Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki, Nagrody im. Macieja Płażyńskiego. Mieszka w Brukseli.