Klancyk gra Non-Fiction z Północy feat. Ilona Wiśniewska

Klancyk gra Non-Fiction z Północy feat. Ilona Wiśniewska

„NON-FICTION” to cykl spektakli, w których siedmiu mężczyzn z Teatru Improwizowanego Klancyk wreszcie skonfrontuje się z Prawdą. Za inspiracje do improwizowanych scen posłużą im nie wyssane z palca historię o ludziach, którzy wcale nie istnieli, lecz teksty reporterów. Dokument, biografia i suche fakty w ostatecznym starciu z impro. Widzowie będą mieli okazję przekonać się, że rzeczywistość bywa bardziej niedorzeczna i zaskakująca niż fikcja.

 
W listopadzie naszym Gościem będzie Ilona Wiśniewska. Polonistka, fotografka i reportażystka. Autorka książek „Białe. Zimna wyspa Spitsbergen”, „Hen. Na północy Norwegii” oraz „Lud. Z grenlandzkiej wyspy”. Laureatka nagród Złota Sowa, MediaTor w kategorii ObserwaTOR. Ilona na co dzień mieszka w północnej Norwegii.
Zbliżająca się ciemność, mróz, zawieruchy – dla autorki to codzienność. Zainspirowani jej opowieściami o Północy, spróbujemy oswoić nadchodzącą zimę.

 
☞ Kiedy: PIĄTEK | 22.11 | 19:00
☞ Gdzie: Klub Komediowy, Nowowiejska 1
☞ Bilety: 35/25 zł (Ulga przysługuje uczniom i studentom, seniorom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro)
☞ Sprzedaż: https://bit.ly/365BaG4

 
Więcej na
Facebook: http://www.facebook.com/Klancyk

 
Teatr Improwizowany Klancyk od dziesięciu lat gra komediowe spektakle powstające na żywo, bez scenariusza. Na scenie tworzy świat wyobraźni, który rodzi się między nimi a publicznością i nigdy się nie powtórzy.