Klancyk i Radio 357

Klancyk i Radio 357

Klancyk i Radio 357
Mówią, że radio jest teatrem wyobraźni. Świetnie się składa, bo impro też jest teatrem wyobraźni! Z okazji powrotu naszej improwizowanej audycji „Radio Klancyk” na antenę Radia 357, zaprosiliśmy twórców rozgłośni na naszą scenę. Będziemy improwizować do historii i anegdot zza radiowych kulis. To okazja, by słuchacze stali się widzami, a widzowie słuchaczami. Do usłyszenia!
☞ Kiedy: PIĄTEK | 01.10 | 19:00
☞ Gdzie: Klub Komediowy, Nowowiejska 1, Warszawa
☞ Bilety: 40/30 zł (ulga przysługuje uczniom i studentom, seniorom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro)
☞ Kup bilet:
O Klancyku:
Klancyk to pionierzy improwizacji komediowej w Polsce i pierwszy warszawski teatr impro, który w tym roku obchodzi 15-lecie działalności. Ich spektakle to historie pisane na bieżąco, rodzące się na oczach widzów z grupowej energii, chwilowego porozumienia i absurdalnego poczucia humoru. Ani widzowie, ani artyści nie wiedzą, co wydarzy się na scenie. Wiedzą tylko, że nigdy więcej się nie powtórzy.
Klancyk to Bartosz Młynarski, Piotr Sikora, Maciej Buchwald, Paweł Najgebauer, Krzysztof Wiśniewski, Krzysztof Dziubak i Błażej Staryszak. Są współtwórcami nowej warszawskiej sceny komediowej, w tym Klubu Komediowego, Szkoły Impro i Resortu Komedii. Klancyk ma na koncie występy na festiwalach w kraju i zagranicą m.in. Apostrof — Międzynarodowy Festiwal Literatury (Warszawa), Festiwal im. Zygmunta Haupta (Gorlice), MiedziankaFest (Miedzianka), Malta Festival (Poznań), Open’er Festival (Gdynia), Chicago Improv Festival, Del Close Marathon (Nowy Jork), Jazzahead Festival (Brema). Teatr współpracuje m.in. z Biblioteką Narodową, Instytutem im. Adama Mickiewicza oraz Fundacją Instytut Reportażu.