Klancyk na WIFe gra Tymczasem gdzieś indziej feat. Paweł Szamburski

Klancyk na WIFe gra Tymczasem gdzieś indziej feat. Paweł Szamburski

Warsaw Improv Festival 2019 to międzynarodowy przegląd najlepszych spektakli komediowych tworzonych na żywo. Każdy spektakl to wielka przygoda dla publiczności i dla komików. Szkoła Impro i Fundacja Klancyk mają przyjemność zaprosić Was na tydzień ambitnego humoru, absurdu i uwalniającego śmiechu!

 

✨ Sobota festiwalowa to wieczór, w którym na jednej scenie zobaczycie najbardziej doświadczone grupy z Warszawy (Klancyk, Musical Improwizowany) oraz debiuty i nowości w konkursie formatów. A po spektaklach widzimy się na imprezie! ✨

 

SCENA GŁÓWNA – KINO MURANÓW (ul. Andersa 5)

18:00

 

 

Przedstawiamy spektakl, który jest w co najmniej 90% rymowanym poematem dygresyjnym. Poznajcie bohatera. Dowolnego bohatera, takiego wymyślonego przed chwilą na oczach publiczności. Wyruszcie z nim w podróż, która zmieni jego życie. Rymowaną podróż. Względnie rymowaną. Taką w 90% rymowaną*. Zobaczcie też całe mnóstwo scen pobocznych, odrębnych, nieco wyrwanych z kontekstu, ale nie martwcie się – mamy teoretyczny powód dla epizodów prawie zupełnie niezwiązanych z fabułą. Klancyk przedstawia nowy format twórców “Beniowskiego” i “Eugeniusza Oniegina” – Tymczasem gdzieś indziej – improwizowany poemat dygresyjny.

Niesamowitą atmosferę muzyczną wydarzenia tworzy multiinstrumentalista Paweł Szamburski.

 

 

*) Organizator zastrzega sobie prawo zmiany ilości i dokładności rymów