Klancyk feat. Joanna Pawluśkiewicz i Macio Moretti – podcast #11

Klancyk feat. Joanna Pawluśkiewicz i Macio Moretti – podcast #11

Teatr Improwizowany Klancyk zaprasza na nagranie podcastu „Codzienne trudności” czyli potoczystą, choć nie konkluzywną rozmowę. Nasz eksperymentalny wieczór bez improwizowania scen to niezobowiązująca pogadanka niby o wszystkim, ale z dużym prawdopodobieństwem raczej o niczym. Rejestrowana z udziałem publiczności komediowa audycja łączy w sobie burzliwe dyskusje o błahostkach, szczere zwierzenia oraz rozwiązywanie trapiących nas życiowych, jak i całkowicie abstrakcyjnych problemów.

 

Gośćmi jedenastego odcinka będą Joanna Pawluśkiewicz – improwizatorka, pisarka, scenarzystka, aktywistka. Zaangażowana w Obóz dla Puszczy, miłośniczka lasu. Z Asią porozmawiamy zarówno o komedii, jak i o jej zaangażowaniu w ratowanie polskie przyrody.
Drugim gościem podcastu będzie Macio Moretti. Kompozytor, instrumentalista i grafik, założyciel wytwórni Lado ABC, członek zespołu Mitch & Mitch. Laureat Fenomenu przekroju i Paszportu Polityki. Z Maciem pogadamy o improwizacjach muzycznych, może o współpracy ze Zbigniewem Wodeckim. A może nie, w końcu to podcast improwizowany.

 

☞ Kiedy: NIEDZIELA | 20.10 | 19:00
☞ Gdzie: Resort Komedii, ul. Bielańska 1
☞ Bilety: (ulga przysługuje uczniom i studentom, seniorom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro)
☞ Kup bilet: Bilety dostępne wkrótce online i pół h przed spektaklem.

 

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy, powstające na bieżąco, bez przygotowania i zainspirowane podpowiedzią publiczności, można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.
Facebook: http://www.facebook.com/Klaaancyk

 

„Codziennych trudności” można słuchać tutaj:
<Lecton>
https://lectonapp.com/pl/p/klancyk
< Apple Podcasts > https://itunes.apple.com/us/podcast/id1446586172
< Spotify > https://open.spotify.com/show/7lfo7jZDkwLUJgSFMJVMeY
< SoundCloud > https://soundcloud.com/klancyk