Klancyk: Spin off Show | Spektakl Online

Klancyk: Spin off Show | Spektakl Online

Zapraszamy na “KLANCYK: SPIN OFF SHOW”, pierwszy w historii Klancyka spektakl, w którym zobaczycie wszystkie nasze projekty na jednej scenie.

 

 

Zapytacie, jak to? Śpieszymy z odpowiedzią. Znacie nas jako Klancyk. Oprócz wspólnej improwizacji rozwinęliśmy wiele podprojektów w duetach. Nadchodzący spektakl “KLANCYK: SPIN OFF SHOW” będzie wyjątkowym wydarzeniem, w którym zaprezentujemy wam każdy z naszych projektów pobocznych czyli spin-offów! Zobaczycie takie duety jak “Muzyczne Chwile”, “Dziubauer”, “Przypały”, “Tata nie ma siły” oraz “PiP Show”.

 

 

Dziubauer – dwóch kolegów – Pawsztof i Krzyweł. Mają gwarancję na to, że z ich spektakli wyjdziecie z zupełnie nowymi, całkowicie nieprawdziwymi informacjami. Popularyzują wiedzę o serach w swoim “Całorocznym przeglądzie serów”.

 

Tata nie ma siły – duet Błażeja Staryszaka i Krzysztofa Wiśniewskiego. Dwóch zmęczonych ojców, improwizatorów. Trójka dość udanych dzieci. Jak dotąd. Prowadzą show “Przygotowanie do życia w rodzinie”, w którym pytają bezdzietnych komików o to, jak zachowaliby się w typowych dla rodziców sytuacjach.

 
PIP show– to Piotr Sikora i Paweł Najgebauer, którzy tworzą duet improwizacyjny w duchu Slow Comedy. Swoimi spektaklami starają się pokazać to co najbardziej pasjonuje ich w improwizacji – zwykłych bohaterów, w zwykłym świecie, przeżywających zwykłe codzienne problemy. Czasem udaje im się pokazać niezwykłość tej zwykłości i to dla nich największa radość.

 
Przypały – Stary, ale przypał.. czyli Maciek Buchwald i Bartek Młynarski związani z grupą Klancyk prezentują “Przypały”. Ich spektakle składają się z serii irracjonalnych scen i wydarzeń, które mogą doprowadzić do jednej spójnej historii albo do wielu niepowiązanych ze sobą wydarzeń. Jednym słowem PRZYPAŁ!

 

 

☞ Kiedy: PIĄTEK | 22.05 | 21:00
☞ Gdzie: zoom.us
☞ Bilety: https://bit.ly/2yAKndK – 10/20/30/40 zł (wedle uznania :))

 

 

Instrukcja obsługi spektaklu dla widzów:
1. Pobierzcie aplikację zoom.us. Działa zarówno na komputerze, jak i telefonie.
2. Z biletem otrzymacie dane do spotkania – login oraz hasło, które należy wpisać po wybraniu opcji „JOIN” w aplikacji zoom.us.
3. Prosimy o używanie tych samych danych, których użyliście podczas zakupu biletów podczas logowania na wirtualną widownię. Dzięki temu łatwo Was zidentyfikujemy.
4. Na widownię możecie logować się już godzinę przed rozpoczęciem spektaklu.
5. Dane logowania mają charakter jednorazowy.
6. Nie podawajcie danych wydarzenia osobom trzecim. Takie osoby będą miały zablokowany dostęp do spotkania.
7. W wypadku pytań, piszcie na naszego maila impro.klancyk@gmail.com. Chętnie pomożemy!

 

 

Więcej na: https://www.facebook.com/Klaaancyk/
Teatr Improwizowany Klancyk od ponad dziesięciu lat gra komediowe spektakle powstające na żywo, bez scenariusza. Na scenie tworzy świat wyobraźni, który rodzi się między nimi a publicznością i nigdy się nie powtórzy.