Urodziny (bez pompy)

Urodziny (bez pompy)

Opis dla osób, które nas znają: zapraszamy na otwarcie sezonu, które zdecydowaliśmy się połączyć z naszymi urodzinami. Nie będziemy pisać, ile mamy lat. Nie będzie też 3 godzinnego dokumentu o nas, nie będzie 20 gości. Zagramy dynamiczny, fajny spektakl improwizowany, po którym będzie tort i tyle. Czy będziemy mądrzejsi? Pewnie nie, ale na pewno będziemy pełni nowych wspomnień i doświadczeń, które postaramy się odreagować na scenie.

Dla osób, które nas nie znają: Zapraszamy na improwizowany spektakl komediowy, który otworzy nasz jesienny repertuar w Klubie Komediowym. Zagramy serię scen inspirowanych w jakiś sposób przez publiczność. Nie wiadomo, co się wydarzy, ale na pewno będzie mnóstwo dziwnych bohaterów, nie do końca rozsądnych decyzji i mnóstwo bzdury, która wydarzy się tylko raz i tylko na Państwa oczach.

☞ Kiedy: PIĄTEK | 22 września | 20:00
☞ Gdzie: Klub Komediowy, Nowowiejska 1
☞ Bilety: 30/20 zł (ulga przysługuje uczniom i studentom, seniorom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro)
☞ Kup bilet: www.komediowy.pl

Więcej na: http://www.klancyk.pl/
Facebook: http://web.facebook.com/Klancyk!

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie spektakle grupy, powstające na bieżąco, bez przygotowania i zainspirowane podpowiedzią publiczności, można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.