← wróć do listy

30 kwietnia, 18:00

Codzienne trudności: Klancyk i Czesław Mozil

Kup bilet

Opis wydarzenia

Klancyk i Resort Komedii zapraszają na nagranie nowego odcinka podcastu „Codzienne trudności”. Naszym gościem będzie muzyk, wokalista, kompozytor i autor tekstów – Czesław Mozil. Porozmawiamy o brzmieniu ulubionych instrumentów, o bardzo popularnych klockach i o tym, czy dla niektórych warto się roztopić. Sprawdzimy, czy grozi nam inwazja nerdów i omówimy palące tematy tygodnia. Zmierzymy się w quizie o Danii i odpowiemy na pytania publiczności. Przyjdźcie nagrać się z nami!
O Klancyku:
Jesteśmy jednymi z pionierów improwizacji komediowej w Polsce i pierwszym warszawskimteatrem impro. Istniejemy z grubsza od 2006 roku. Nasze spektakle to historie pisane nabieżąco, rodzące się na oczach widzów z grupowej energii, chwilowego porozumienia iabsurdalnego poczucia humoru. W każdy piątek występujemy na scenie Klubu Komediowegow Warszawie. W inne dni w innych miejscach. Produkujemy komediowy podcast rejestrowany z udziałem publiczności na żywo. Można gosłuchać m.in. w Spotify, Soundcloud, Apple Podcasts, Google Podcasts, Audiotece, EmpikGo i Open FM. Gośćmi podcastu są komiczki i komicy, osoby związane ze światem muzyki i filmu,dziennikarze i dziennikarki, pisarki i pisarze.
Klancyk to Maciej Buchwald, Krzysztof Dziubak, Bartosz Młynarski, Paweł Najgebauer, PiotrSikora, Błażej Staryszak, Grzegorz Uzdański i Krzysztof Wiśniewski.Jesteśmy współtwórcami nowej warszawskiej sceny komediowej, w tym KlubuKomediowego, Szkoły Impro i Resortu Komedii.
Klancyk ma na koncie występy na festiwalach literackich, muzycznych i teatralnych w kraju i zagranicą m.in. Apostrof —Międzynarodowy Festiwal Literatury (Warszawa),Big Book Festival (Warszawa), Festiwal im.Zygmunta Haupta (Gorlice), Miedzianka Fest (Miedzianka), MaltaFestival (Poznań), Open’er Festival (Gdynia), Chicago Improv Festival, Del Close Marathon(Nowy Jork), Jazzahead Festival (Brema). Współpracowaliśmy m.in. z Biblioteką Narodową,Instytutem im. Adama Mickiewicza, Fundacją Instytut Reportażu oraz Radiem 357
Bilety: 10 zł -> https://bit.ly/3UIAwrL
Klancyk © 2016 - 2024
MENU