← wróć do listy

5 lutego, 18:00

Codzienne trudności Klancyk i Katarzyna Kasia

Kup bilet

Opis wydarzenia

Zapraszamy na nagranie specjalnego odcinka „Codziennych trudności” – komediowego podcastu Teatru Improwizowanego Klancyk.
Gościnią tego odcinka będzie Katarzyna Kasia, znana ze Szkła Kontaktowego filozofka i publicystka. Bardzo się cieszymy!
Proszę przyjść i dać się nagrać na żywo.
Udział widzów będzie niezbędny.
O Klancyku
Jesteśmy jednymi z pionierów improwizacji komediowej w Polsce i pierwszym warszawskimteatrem impro. Istniejemy z grubsza od 2006 roku. Nasze spektakle to historie pisane nabieżąco, rodzące się na oczach widzów z grupowej energii, chwilowego porozumienia iabsurdalnego poczucia humoru. W każdy piątek występujemy na scenie Klubu Komediowegow Warszawie. W inne dni w innych miejscach.Produkujemy komediowy podcast rejestrowany z udziałem publiczności na żywo. Można gosłuchać m.in. w Spotify, Soundcloud, Apple Podcasts, Google Podcasts, Audiotece i EmpikGo. Gośćmi podcastu są komiczki i komicy, osoby związane ze światem muzyki i filmu,dziennikarze i dziennikarki, pisarki i pisarze (m.in. Mariusz Szczygieł, Agata Romaniuk,Dionisos Sturis, Olga Gitkiewicz, Kamil Bałuk, Paulina Wilk czy Witold Szabłowski).
Klancyk to Maciej Buchwald, Krzysztof Dziubak, Bartosz Młynarski, Paweł Najgebauer, PiotrSikora, Błażej Staryszak, Grzegorz Uzdański i Krzysztof Wiśniewski.Jesteśmy współtwórcami nowej warszawskiej sceny komediowej, w tym KlubuKomediowego, Szkoły Impro i Resortu Komedii. Klancyk ma na koncie występy nafestiwalach literackich, muzycznych i teatralnych w kraju i zagranicą m.in. Apostrof —Międzynarodowy Festiwal Literatury (Warszawa),Big Book Festival (Warszawa), Festiwal im.Zygmunta Haupta (Gorlice), Miedzianka Fest (Miedzianka), MaltaFestival (Poznań), Open’er Festival (Gdynia), Chicago Improv Festival, Del Close Marathon(Nowy Jork), Jazzahead Festival (Brema). Współpracowaliśmy m.in. z Biblioteką Narodową,Instytutem im. Adama Mickiewicza, Fundacją Instytut Reportażu oraz Radiem 357.
Bilety: 10 zł -> https://bit.ly/3WWaII9
Bilety w sprzedaży tylko online!

 

Klancyk © 2016 - 2024
MENU