← wróć do listy

13 stycznia, 19:00

Klancyk gra Zaburzone osobowości

Kup bilet

Opis wydarzenia

Mocne osobowości. Ekscentryczne, albo, powiedzmy to bez ogródek, dziwaczne osoby. Ktoś łatwo się irytuje. Ktoś wciąż przeżywa, że świat nie poznał się na jego wielkości. Ktoś lubi żarty o owadach i bardzo głośno się z nich śmieje. Ktoś kocha znaczki i nienawidzi ludzi. Wy decydujecie skąd się znają. My wiemy tylko, że wszystkie te osoby łączy jedna historia – osnuta wokół miłości, rodzinnego interesu, rywalizacji albo tysiąca innych motywów. Oglądamy, jak w półgodzinnym, fabularnym spektaklu ich perypetie robią się coraz bardziej absurdalne, emocje kipią, a napięcie narasta – aż do szalonego finału.
☞ Kiedy: PIĄTEK | 13.01 | 19:00
☞ Gdzie: Klub Komediowy, Nowowiejska 1, Warszawa
☞ Bilety: 35zł w przedsprzedaży do 08.01, od 09.01 50/40zł (ulga przysługuje uczniom i studentom, seniorom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro)
☞ Kup bilet: https://bit.ly/3PCuwyk
Teatr Improwizowany Klancyk jest jednym z pionierów improwizacji komediowej w Polsce i pierwszym warszawskim teatrem impro. Istnieje z grubsza od 2006 roku. Ich spektakle to historie pisane na bieżąco, rodzące się na oczach widzów z grupowej energii, chwilowego porozumienia i absurdalnego poczucia humoru.
Klancyk to Maciej Buchwald, Krzysztof Dziubak, Bartosz Młynarski, Paweł Najgebauer, Piotr Sikora, Błażej Staryszak, Grzegorz Uzdański i Krzysztof Wiśniewski.
Klancyk © 2016 - 2024
MENU