← wróć do listy

9 marca, 19:00

Klancyk i Improkracja: Spacer po Żoliborzu

Kup bilet

Opis wydarzenia

Wybierzcie się z nami na przechadzkę po najbliższej okolicy Teatru Komedia bez wstawania z fotela. Żoliborzanie, sąsiedzi, miłośnicy Żoliborza, jego zatwardziali wrogowie i osoby bezstronne – zapraszamy!
Podzielcie się swoimi żoliborskimi historiami, a wasze anegdoty, wspominki, sentymenty i uprzedzenia zainspirują wyjątkowy, ale jak zawsze absurdalny spektakl bez scenariusza.
Z czego mieszkańcy tej wyjątkowej dzielnicy mogą być dumni? Co ich wkurza, a co zachwyca? Jak żyło się tu przed laty i co się zmieniło? Romantyczne spacery po Cytadeli, sprzeczki o Wilsona/Łilsona, sąsiedzkie niesnaski artystów, profesorów i oficerów – to tylko część tego, co może się wydarzyć.
Na scenie Klancyk będzie gościć reprezentację wrocławskich komików z Teatru Improwizacji Improkracja.
Improkracja to jeden z najstarszych teatrów improv w Polsce. Doskonale znani wrocławskiej publiczności występują razem od 12 lat. Zdobywali doświadczenie m. in. w iO Theatre, UCB czy Annoyance Theatre w USA, czyli w światowej kolebce improv. Można ich oglądać między innymi w muzycznym spektaklu Mów coś, śpiewaj!, który tworzą razem z zespołem Teatru Muzycznego Capitol.
☞ Kiedy: SOBOTA | 09.03 | 19:00
☞ Gdzie: Teatr Komedia, ul. Juliusza Słowackiego 19a, Warszawa
☞ Bilety: https://teatrkomedia.pl/spektakle/klancykiimprokracja/
Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy, powstające na bieżąco, bez przygotowania i zainspirowane podpowiedzią publiczności, można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku
Klancyk © 2016 - 2024
MENU