← wróć do listy

31 grudnia, 17:00

Sylwester Noir w Komedii I Klancyk i Zygmunt Miłoszewski. Zanim ZABIJE północ

Kup bilet

Opis wydarzenia

Sylwestrowa premiera i wieczór gier w oparach torfowej whisky.
Zakazana zabawa w czasach prohibicji, jazzowa muzyka, brzęk kieliszków i żetonów rzucanych nonszalancko krupierowi. Kryminalne impro inspirowane przez mistrza literackiej zbrodni Zygmunta Miłoszewskiego. Zapraszamy na wyjątkowy wieczór sylwestrowy do Teatru Komedia – przebranego w mroczny kostium miejsca gęstniejącej z każdą minutą akcji! Obiecujemy, że będzie klimatycznie, trochę strasznie, ale bardziej śmiesznie, bo nasze bale w stylu noir zawsze kończymy happy endem.
Dajcie się porwać do gangsterskiego Chicago lat trzydziestych… albo innego miasta, z innych lat. Prawda jest taka, że sami nie wiemy, gdzie wydarzy się ta historia. Ale wiemy jedno: będzie w niej zbrodnia i Wy w tę zbrodnię będziecie zamieszani. Dlatego pomożecie nam rozwiązać tworzącą się na Waszych oczach zagadkę. Zanim ktoś zdąży napisać scenariusz, albo zanim… ZABIJE północ.
O wielopiętrowe zwroty akcji naszej scenicznej opowieści zadbają detektywi z Teatru improwizowanego Klancyk. A muzyczną oprawę na żywo zapewnią Paweł Lipka (kontrabas) i Maurycy Idzikowski (trąbka).
Kiedy: niedziela | 31.12 | 17:00 i 20:30
Gdzie: Duża Scena Teatru Komedia, ul. Słowackiego 19a
Bilety: od 140 zł
Kup bilet: teatrkomedia.pl/spektakle/sylwestrowa-premiera/
Klancyk © 2016 - 2024
MENU