← wróć do listy

8 października, 19:00

Wszystko w jednym miejscu naraz

Kup bilet

Opis wydarzenia

Zapraszamy do Resortu Komedii na Klancyk w całkiem nowym formacie typu „No exit”. Wpadajcie podać nam miejsce akcji, a my zrobimy resztę. Całą historię opowiemy nie schodząc ani na chwilę ze sceny.
Pytanie brzmi – co się stanie jeżeli zamkniemy kilka osób na jakiś czas w jednym miejscu i dorzucimy im jakiś problem do rozwikłania? Wpadnijcie obejrzeć ten improwizowany escape room. Podglądając bohaterów przez przysłowiową dziurkę od klucza dowiecie się o nich więcej niż oni sami wiedzą o sobie.
☞ Kiedy: NIEDZIELA | 08.10 | 19:00
☞ Gdzie: Resort Komedii, ul. Bielańska 1
☞ Bilety: 40 zł (50 zł Bilet dla par- pula ograniczona)
☞ Kup bilet: https://kicket.com/…/klancyk-wszystko-w-jednym-miejscu…#
O Klancyku:
Klancyk to pionierzy improwizacji komediowej w Polsce i pierwszy warszawski teatr impro, który w tym roku obchodzi 15-lecie działalności. Ich spektakle to historie pisane na bieżąco, rodzące się na oczach widzów z grupowej energii, chwilowego porozumienia i absurdalnego poczucia humoru. Ani widzowie, ani artyści nie wiedzą, co wydarzy się na scenie. Wiedzą tylko, że nigdy więcej się nie powtórzy.
Klancyk to Bartosz Młynarski, Piotr Sikora, Maciej Buchwald, Paweł Najgebauer, Krzysztof Wiśniewski, Krzysztof Dziubak i Błażej Staryszak. Są współtwórcami nowej warszawskiej sceny komediowej, w tym Klubu Komediowego, Szkoły Impro i Resortu Komedii. Klancyk ma na koncie występy na festiwalach w kraju i zagranicą m.in. Apostrof — Międzynarodowy Festiwal Literatury (Warszawa), Festiwal im. Zygmunta Haupta (Gorlice), MiedziankaFest (Miedzianka), Malta Festival (Poznań), Open’er Festival (Gdynia), Chicago Improv Festival, Del Close Marathon (Nowy Jork), Jazzahead Festival (Brema). Teatr współpracuje m.in. z Biblioteką Narodową, Instytutem im. Adama Mickiewicza oraz Fundacją Instytut Reportażu.
Więcej na: http://www.klancyk.pl/
Resort Komedii jest miejscem przyjaznym osobom queerowym i należącym do grup, których głos jest niewystarczająco często reprezentowany w sztuce głównego nurtu. Chcemy tworzyć bezpieczną i komfortową przestrzeń dla osób oglądających i grających. Reagujemy na działania i wypowiedzi noszące znamiona ksenofobii, rasizmu, seksizmu, homo-, bi-, queer- i transfobii.
Ten spektakl gramy dla osób dorosłych – mogą się w nim pojawić słowa i sytuacje nieprzeznaczone dla młodszych widzów, czyli wulgaryzmy, rozwody i płacenie podatków. Jeżeli, mimo wszystko, chcesz przyjść z osobą nieletnią, robisz to na własną odpowiedzialność
Klancyk © 2016 - 2024
MENU