← wróć do listy

1 czerwca 2026

Jedziemy do Gdańska!

W ostatni weekend czerwca odbywa się druga edycja Gdańskiego Festiwalu Teatrów Improwizacji BULAJ. Jest nam niezmiernie miło, że wystąpimy na głównej festiwalowej scenie w Instytucie Kultury Miejskiej w niedzielę 28 czerwca tuż przed wielkim finałem. Do Gdańska zjeżdża mnóstwo bardzo śmiesznych improwizatorów (część już tam nawet mieszka), więc bardzo wam polecamy ostatnie bilety! Więcej informacji o festiwalu na stronie www.festiwalbulaj.pl

Klancyk © 2016 - 2026
MENU